מה אומרות האותיות בשם שלך?

בנומרולוגיה ישנה משמעות גדולה מאד לאותיות הא"ב.
לכל אות יש תדר ומשמעות ולכן ברגע שקוראים לנו בשמנו (כינוי או חיבה או מקורי)
אנו מקבלים את התכונות של השם כולו וגם של האותיות המרכיבות את השם שלנו.

במאמר זה אני מגלה לכם את פירוש האותיות בשמכם.

תקראו ותהנו.

האות א' בשמך מעידה על אישיות רוחנית היודעת להיות קשובה לרחשי הלב. החשיבה שלך פרקטית, עם יכולת ארגונית וניהולית טובה. מאחר וסוף מעשה במחשבה תחילה, בדיקת השטח תקדים את העשייה ובהמשך תביא ליציבות. מצד אחד יש לך אמביציה גבוהה, חיבור חזק לאנשים אחרים ויכולת להוביל אותם, יחד עם חיוניות ונמרצות. מצד שני יש לך חוש אסתטי והבנה מוסיקלית. יש בך הרבה אהבה ונתינה. כל התכונות האלה יחד יוצרות לעיתים צורך בפסק זמן ובהתבודדות. עונות המעבר טובות עבורך להתחלות חדשות.

האות ב' היא אות חשובה וחזקה מאוד כי היא האות הפותחת את ספר התורה. אות ב' בשמך מלמדת שיש בך מעשיות וחומרנות במובן החיובי, חוכמה ויכולת להגיע להישגים שכליים. קשה לך לקבל ביקורת. יש לך נטייה לחוסר ביטחון עצמי, וכאשר נאמרת עליך ביקורת או אפילו רק מורגשת כלפיך ביקורת, התגובה שלך קשה. יש לך נטייה לשקוע במצבי רוח קיצוניים, לעיתים שמחת חיים ולעיתים מרה שחורה. יש בך אהבה גדולה לבית ולמשפחה. האות ב' מראה על יכולת להורות טובה, הורות הנותנת הרבה חום ופינוקים אך גם יודעת להציב גבולות. עשויות להיות בך תכונות סותרות, מצד אחד שאיפה לסדר ולהגדרות מדויקות ומן הצד השני נטייה לדחיינות ולאגירה של חפצים בעלי ערך רגשי. מצד אחד תבונה רבה בתקשורת עם אנשים אחרים ומן הצד השני גאווה שלא במקומה.

האות ג' בשמך מביאה איתה יכולת גדולה לנתינה והרבה אנרגיה. מריבות, עימותים ותוכחות אינם הדרך שלך. יש בך צורך למרחב ולרוחניות. לעיתים קרובות עליך להזכיר לעצמך לא לדחות ביצוע של מטלות ולא להתפזר. ההצלחה שלך תגיע כאשר תמומש היכולת שלך לעזור לזולת. הדרך שלך מביאה עימה מזל, הצלחה, שפע חומרי ועושר רוחני.

האות ד' בשמך מביאה עימה משב רוח רענן של ראייה חיובית, שמחת חיים ואהבת האחר. האנרגיה החיובית הזו באה גם עם יוזמה, סמכותיות ותעוזה, בצד נטייה להתרכזות פנימה. יש לך צורך באהבה ובחום, במגע ובמיניות. התכונות שיעזרו לך להצליח הן חוש הומור, התמדה, כושר ארגון וחוש אסתטי. כאשר עומדים על הפרק שינויים או התחלות חדשות, רצוי לבחור ביום שלישי כנקודת התחלה.

האות ה' מאפשרת לפריון לצאת מהכוח אל הפועל ולכן תמיד קשורה להתחלות חדשות ולצמיחה. כאשר אלוקים הבטיח לאברהם שהוא יהיה אב המון גויים, הוא הוסיף ה' לשמו. גם שרי קיבלה את פוריותה לאחר שנוסף ה' לשמה. קרוב לוודאי שיש בך הרבה אקטיביות ונמרצות. האות ה' מביאה עימה יכולת ללמוד, לאסוף ידע ולהשתמש בו.

האות ו' בשמך מדגישה יציבות, רצון להיות במסגרת ושאיפה לחבר בין דברים ולחיות באהבה. יש בך צמיחה והתקדמות, עקשנות וחתירה לעושר. מאפיינים אותך חוש קצב ויכולת תנועה וריקוד. גיל ארבעים יביא עימו שינוי באופן החשיבה. יש עניין ואהבה בעיסוק באוכל. עליך לשתות הרבה.

האות ז' בשמך מייצגת כל מה שקשור בתקשורת. יש לך אינטואיציות ברורות מאוד, יכולת לחוש באופן מיידי את האחר, יכולת דיבור טובה מאוד, יכולת גבוהה ליצירת יחסים בין-אישיים חמים, אהבת נסיעות ושאיפה לתנועה. יש בך אהבה לידע ואהבה לקריאה, אך ללא העמקה. מקצועות התקשורת והתנועה יפיקו ממך את המרב. עליך ללמוד לתת מקום לרגש, ולא רק לשכל, בעת יצירת קשר עם אנשים. לעיתים התגובות שלך חריפות מדי, ורצוי היה לעדן אותן. חוש הריח שלך חד מאוד. כאשר יש לך רצון חזק מאוד להשיג משהו, דבר לא עוצר אותך בדרך להצלחה.

האות ח' בשמך מייצגת התמקדות בבית, במשפחה ובטבע. יש נטייה לבשל ולהאכיל. יש בך עצמאות ונטייה להרבות בדיבורים. מתאימים לך מקצועות הקשורים להגנה ולביטחון ומקצועות רוחניים. יש בך יכולת התחברות טובה עם ילדים וזה עשוי להיות כיוון מקצועי טוב. עליך להתגבר על קשר לא מאוזן עם אימא.

האות ט' מייצגת את העולם הרוחני, את הטוב ואת הטוהר. מאפיין אותך רצון לשלוט ושאיפה לתשומת לב ולמרכזיות. יש בך תכונות מלכותיות – הכרה בערך עצמך, מנהיגות, אומץ, גאווה, חוכמה וחדות חושים כמו גם שמירת מרחק ויהירות מסוימת. גם כישרון דרמטי מאפיין אותך. יש בך הרבה תכונות של ויטליות – שמחת חיים, רוחב לב, כוח ויציבות, מיניות וחושניות. היחס לאוכל קיצוני – אהבה גדולה או חוסר עניין. יש נטייה לאבד את המיקוד ולכן עליך להיות במודעות ליעדים שלך ולכיוון החיים שלך.

באות י' יש הרבה רוחניות, יותר מכל אות אחרת. אות י' בשמך מעידה על מופנמות ועל צורך לעסוק בחשבון נפש. יש יכולת לנתח כל מצב ולראות את הפרטים הקטנים, החלטיות ויושר פנימי. לעיתים יש צורך גדול במין ולעיתים התרחקות מוחלטת ממין.

האות כ' בשמך נותנת לך את הכוח, את ההצלחה ואת השגשוג. האות מביאה עימה גם מסירות וגם אחריות. יש בך אהבה להיות במרכז ולהשפיע על הסובבים שמחה ועליצות. מצד שני, יש לך נטייה להרבות בתלונות ולהרגיש קיפוח. הייעוד שלך הוא ההבנה שיש דברים שמעבר, לא הכול תלוי בך, ובתנאים הקיימים עליך לממש את שאיפותיך. כאשר עומדים על הפרק פרויקטים חדשים או שינויים אחרים, רצוי להתחיל אותם ביום רביעי בשבוע.

האות ל' בשמך מביאה עימה רצון עז ללמוד ולהשכיל וצורך חזק בהרמוניה. שקט ושלווה בבית חשובים לך ביותר ויש לך מוכנות לעשות הרבה כדי להשיג אותם. בעת קונפליקט יש בך את היכולת לראות את כל הצדדים. לכן יש לך תכונות של טוב לב ונטייה לויתורים. יש לך כישרון ניהולי. אף כי יש בך רוחניות, עדינות ואהבה ליופי ולאסתטיקה, יש בך גם ארציות ומעשיות, נהנתנות ויכולת הנאה מעולם החומר. יש נטייה להתלבט בקול רם, אך בסופו של דבר ההחלטה תיפול באופן עצמאי, לעיתים בלא להקשיב לעצות. היחס לעבודה הוא בקצוות – או התמסרות גדולה לעבודה, או בטלה ומנוחה. יש בך חוש צדק מפותח. רצוי לנסות גישה "קלילה" יותר.

האות מ' בשמך מעידה על חוכמה ועל יכולת לייעץ לאחרים. יש בך ניקיון פנימי ויכולת רוחנית גבוהה במיוחד. יש בך חמלה, נתינה ואף מוכנות לוויתורים עצמיים למען הזולת. בזוגיות יש מסירות רבה. הרגשות חזקים מאוד ואוהבים מאוד וקיימת פעלתנות ותנועה מתמדת. לעיתים יש דברנות רבה, ועצותיך לאחרים לא תמיד מיושמות על ידך. יש חיבור חזק למקורות מהם באת.

האות נ' מעידה על עוצמה ועל יכולת להגות רעיונות ולהביא אותם לידי מימוש. יש בך בעירה פנימית, ליבידו חזק, אינטואיציות מפותחות ומשיכה למיסטיקה. יש בך גם אפשרות לצרות עין ולדחיינות ואף סבירות גבוהה לתאונות. יחד עם זאת יש יכולת למצוא את הדרך החוצה מבעיות שנוצרו. היחס אליך אף פעם לא אדיש. יש המוקירים אותך ומכבדים אותך ויש המתרחקים ממך. מצבי הרוח שלך נוטים להשתנות במהירות מקצה לקצה. עליך ללמוד למחול, להצטנע מעט וליהנות ממה שיש.

האות ס' מייצגת ביטחון עצמי וחוכמה. היא גם מייצגת סגירות רגשית על כל המשתמע ממנה – עקשנות, אמינות רבה, ויכולת לשמור סוד באופן אבסולוטי. יש בך רצון לעזור, לייעץ ולהגן. מצד שני יש בך אהבת חופש ורתיעה ממסגרת הדוקה. הנטייה שלך היא להתפרץ במהירות אך גם להירגע מיד ולא לנטור טינה. השינה חביבה עליך. עליך ללמוד להיפתח וללמוד לראות את הצד היפה בחיים.

האות ע' בשמך מייצגת את יכולתך לראות באופן נכון ואמיתי את החיים ולשלב בראייתך יכולת מיסטית גבוהה המיוחסת לעין השלישית. הנטייה הזו קשורה לחשיבה מעמיקה ולפקחות, אך גם לתכליתיות, חריצות ויעילות. היכולות האלה מביאות אותך לחשיבה מקורית ולביצועים יסודיים. בכל זאת, לעיתים יש לך תגובות רגזניות ללא הרבה מחשבה, ולעיתים תגובות מתנשאות. אפשר להפקיד אצלך סודות בלא חשש! יש לך הומור עוקצני. עליך ללמוד ענווה ולזכור שערכך נמצא בתוכך ולכן אף אחד לא יכול לפגוע בכבודך.

האות פ' מביאה איתה את המתח שבין הנטייה להסתגרות ולמופנמות לבין הרצון לדבר ולחיות בפתיחות. קיימת נטייה "לשמור בבטן", לא לשתף במחשבות, וגם נטייה למצבי רוח. עליך ללמוד להוציא החוצה ולתת ביטוי מעשי לרעיונותיך. המראה החיצוני משובב לב. יש בך הרבה להט של אהבה ושל חושניות.

האות צ' מסמלת יושר פנימי, מוסריות גבוהה ואתיקה אישית, ולכן יש לך עקרונות ואידיאלים. יש בך רצון לעזור לזולת, ועם זאת ארציות ולאו דווקא רוחניות. יש משיכה חזקה לארצות רחוקות. האות צ' מאפיינת אנשי צבא, אנשי חוק ועובדי רשויות אך גם אופיינית לבעלי נטייה לעצמאות עסקית. ההצלחה תבוא כאשר תמצא הדרך המשלבת יושרה עם הליכה בתלם.

האות ק' מבטאת מעשיות ו"רגליים על האדמה". יש לך קשר חזק למשפחה ורגישות גבוהה מאוד. קיימת נטייה לאספנות ויתכן שיש מיניות מוגברת. יש בך רצון חזק לצחק ולהצחיק. יש יחס דואלי לערנות ולשינה – או אהבה לשינה ארוכה או ערנות מוגברת. המשימה שלך היא לגלות מה הרצון הפנימי שלך ו"ללכת איתו". ברגעי משבר מומלץ לך להאמין בעצמך כי הפיתרון יבוא רק מבפנים.

האות ר' מביאה עימה התלהבות, רצון חזק, מנהיגות אפקטיבית ויכולת לממש רעיונות. כאשר הנטייה להוביל אחרים מתממשת, תהיה לך הנאה מרובה מכך. יש לך אפשרות מאוד טובה להגיע להישגים ולהצלחה בקריירה. גם בתחום הרוחני יש לך אפשרות להביא רעיונות לידי ביטוי. יכולת הפריון טובה.

האות ש' בשמך מעידה על כוח ועוצמה הבאים מקדושה. יש לך חומרנות, ביקורתיות ותאוותנות מצד אחד, ורוחניות, כנות והתלהבות מהצד השני, ובאמצעות תכונות אלה יש לך יכולת להשיג את מטרותיך. יש אי שקט וצורך בפעילות מרובה על מנת להביא לידי ביטוי את המעוף, היוזמה ואומץ הלב. יש קושי לוותר ונטייה לעקשנות בעמידה על דעותייך. השאיפה היא להגיע לביטחון כלכלי ולשם כך יש לך נכונות לעבודה קשה. למרות הנטייה למעשיות קיימת בך אהבת המסתורין וצורך בפרטיות. יש אפשרות שבמהלך החיים יהיו לך כמה קריירות.

האות ת' שואבת את כוחה מהירח, והיא בבואה של המתרחש בנפשך. יש לך רגישות גבוהה ורצון להגיע לשקט ולשלווה. מצבי הרוח שלך עשויים להשתנות במהירות. יש לך נטייה לביתיות, ליציבות, לצניעות ולשורשיות. קיימת בך רתיעה וחשש מרמאויות. קיים קושי לסלוח ולשכוח את העבר, אך יש גם יכולת לעשות עבודה רוחנית ולשחרר, להגיע לשקט ואז יש התגברות על הפגיעות ועל התקיעות. בעקבות מהלך כזה תתרחש התקדמות ותבוא ההצלחה.

האות ך' סופית מציינת כוח ורוחניות. המחשבה שלך טהורה ונקייה ויש בך יושר פנימי. לכן יש לך קושי בקבלת סמכות. כדאי ללמוד להקשיב לאחרים בידיעה שבסופו של דבר ההחלטה בידך מה נכון עבורך. חוש השמיעה חד מאוד ויש רגישות באוזניים.

האות ם' סופית מציינת כוח ורוחניות. יש בך יושר פנימי וניקיון מחשבתי, צורך חזק מאוד בנתינה, נטייה להיעלב ותחושה תמידית של חוסר סיפוק. הצורך בנתינה מוצא ביטוי באהבה לארח ולפנק עד כדי הפרזה ואפילו נזק לעצמך. יש קושי בשיחה על רגשות עמוקים, ונטייה לא לקחת אחריות אלא להאשים אחרים.

האות ן' סופית מציינת רוחניות ועוצמה. המחשבה שלך נקייה וטהורה ולעיתים אף תמימה. יש בך כנות, הגינות וחוש צדק. גם חוש הריח שלך רגיש מאוד. קיימות אינטואיציות חזקות שאין להתעלם מהן. יש בך רצון תמידי בשינויים, גם אם לא תמיד הרצון יבוא לידי מימוש. קיימת נטייה למצבי רוח קיצוניים.

האות ף' סופית מציינת כוח ורוחניות. יש בך כנות, הגינות ומחשבה טהורה. יש יכולת לעצור דפוסי התנהלות והרגלים לא רצויים. האות הזו מביאה איתה יכולות של מעבר ממצב של חוסר מודעות למצב של מודעות עצמית רבה, מהשתעבדות לחומר לעמדה רוחנית, ומעבדות לחרות. חוש המישוש חד מאוד ויש רגישות רבה בעור ובאברי מישוש.

האות ץ' סופית מציינת חוזק ורוחניות. היא מציינת תום, הגינות וחוש צדק ברור. חוש הטעם חד ויש רגישות בלשון. עליך ללמוד להתחייב לזוגיות יציבה.

לא קיימות תגובות.

השאר תגובתך:

אתה חייב להיות מחובר על מנת להשאיר תגובה