יקירתי הזמן שלך נגמר

השבוע שוחחתי עם אשה שהתענינה בקשר לקורס נומרולוגיה כבר לפני כמה חודשים ולא נרשמה מהסיבה ש"אני לא מוצאת זמן". שאלתי אותה למה היא רוצה ללמוד נומרולוגיה ותשובתה היתה "תמיד סיקרן אותי ללמוד משהו בתחום המיסטי וגם אני אוהבת ללמוד בשביל הכייף" "אוקי" אמרתי לה ובאתי לאחל לה המשך יום נעים ולסגור את השיחה ואז היא שאלה פתאום "אני רוצה להתייעץ איתך בנושא זוגיות, אני מחפשת זוגיות את יכולה לפתוח לי מפה נומרולוגית ולעזור לי"?

בואו נעצור רגע – "אני רוצה לעשות משהו ו"לא מוצאת זמן" … מה זה לא מוצאת זמן? מישהו גנב את הזמן ולא ידעתי? אולי אתמול היו 20 שעות ושעתיים נעלמו להן? הרי לכולנו יש אותה כמות של זמן. איך לנהל את הזמן ומה לעשות עם הזמן זאת כבר החלטה וזה העינין, להגיד אין לי זמן משאיר אותך במקום שאת לא לוקחת אחריות על מה שאת רוצה שיהיה לך בחיים. נקודה.

קל להתלונן שאין לי זוגיות…האם את עושה משהו כדי שתהייה לך זוגיות?

סביר להניח שכמו שהיא רוצה ללמוד משהו במשך זמן רב והיא לא מוצאת לזה זמן ככה יש עוד תחומים בחייה שהיא רוצה שיקרו ואינה מוצאת להם זמן או גרוע מכך אינה עושה פעולות בשביל שהם יקרו.

זמן לא מוצאים, זמן משריינים. אם משהו חשוב לך אז תשרייני לך אותו ביומן.

חשוב לך לקדם תחום בחייך שלא עובד כפי שאת רוצה? תעשי מעשה בנדון.

זכרי, התוצאות שיש לך בחיים לא נמדדות ב"כמה רצית שהם יקרו" אלא ב"במה עשית כדי שהם יקרו".

עכשיו הסתכלי לחייך וראי האם יש משהו שאת רוצה שיקרה והוא אינו נמצא שם?

אם ענית כן (וסביר להניח שענית כן) אז כל שעליך לעשות הוא קודם כל לפנות זמן עבור אותו הדבר ושנית לעשות משהו לקדם את אותו רצון.

מאחלת לכם עשייה=תוצאות.

שבוע נעים:)

ענבל לוי יועצת נומרולוגית ומורה לנומרולוגיה

 

לא קיימות תגובות.

השאר תגובתך:

אתה חייב להיות מחובר על מנת להשאיר תגובה