יום הולדת מקורי

העולם מתחלק לשניים – אלא שחוגגות כל שנה יום הולדת מקורי וגדול כגון: הפקות ענק, בלונים פורחים, סנפלינג בהימליה, רקדנית בטן יוצאת מתוך עוגה (נו, הבנתן כבר…)
או לחילופין כאלה שהיום הולדת האחרון שהן זוכרות היה בגן נחמה שאמא ואבא רקדו איתן במעגל "יום הולדת חגיגה נחמדת…"
בקיצור, יש את אלה שאוהבות ימי הולדת מאד ואת אלא שלא.
כמו כל דבר בחיים יש את שביל האמצע – יום הולדת חגיגית מיוחדת מרגשת וגם מגבשת.
אם את רוצה לבחור פעילות מיוחדת ליום הולדת מקורי – מיסטי הומוריסטי זה פתרון מעולה.

כך תוכלי להפוך את יום ההולדת שלך או של חברתך לאירוע מיוחד שייזכר תמיד.
להלן 3 אפשרויות ליום הולדת מקורי:
1- סוד המספרים יום הולדת קלאסי המשלב בתוכו תשומת לב מיוחדת לכלת האירוע יחד עם הומור ועיניין רב מתוך עולם המספרים. מה תאריך לידתך אומר עלייך? מהו מספר המזל של כל אחת ואחת? מה מספר המיניות והאהבה שלכן ומה זה אומר על בני הזוג שלכן? נקנח בסבב ברכות מרגש באמצעות קלפי מודעות כך שכל אחת תקבל ערך לחייה וכלת השמחה תתרגש עד דמעות של שמחה מיום ההולדת המקורי. אין אין אין חגיגה…בלי בלי בלי מתנה! מתנות אישיות מרהיבות יחולקו לכל המשתתפות מעולם הנומרולוגיה.
2- מסרים מקלפים יום הולדת של מודעות ורוחניות עם קלפי טארוט. משחר הימים אנשים אהבו לקבל הכוונה אל עבר העתיד שלהם. מה נכון להם לעשות…האם יקרה דבר זה או אחר ומתי…בערב מיוחד זה נחבור לעולם התת הכרתי של קלפי הטארוט ונגלה מסרים מתוך הקלפים לשאלות ספציפיות בחייכן. כמובן שהכל ברוח טובה ואת ה"מטאטא" שלי אני משאירה בבית (וגם את הבדולח….) זהו ערב קליל ומרתק המתחיל במעגל אור ואהבה לכלת השמחה וממשיך למסרים מקלפי טארוט לשאלות והכוונה לחייכן לשנה הקרובה. אין אין אין חגיגה…בלי בלי בלי מתנה! מתנות אישיות מרהיבות יחולקו לכל המשתתפות מעולם הנומרולוגיה.
3- יום הולדת משולב – חגיגה של רוחניות – גם נומרולוגיה וגם מסרים מקלפים. 2 במחיר 1 למסיבת יום הולדת מקורית שכמות המשתתפות בה קטנה. לפעמים את רוצה יום הולדת קטן עם 5-6 חברות ממש קרובות. הערב הזה מתאים בול לאירוע שלך. אינטימיות, שמחה ואהבה יחד עם נומרולוגיה במיטבה ומסרים מקלפים הם אופציה טובה לחגוג יום הולדת עם החברות הכי טובות.

לסיום אתן כמה טיפים למסיבת יום הולדת מוצלחת:
1- יום הולדת הוא אירוע משמח, תאריך המציין שאתן בחיים! לכן מומלץ ליהנות ולחגוג כי המשפט הידוע הרי אומר ש"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" והחיים מלויים ברצף של אירועים, אז בואי תוספי אירוע משמח לרשימה….
2- יום הולדת זה זמן טוב להפגיש את כל החברות העסוקות למינהן שאין להן זמן…גרות רחוק…וכ'ו. אף חברה שמחשיבה עצמה חברה שלך לא תוותר על לחגוג איתך את יום ההולדת ולכן נצלי אירוע זה למפגש חברתי
3- כמה פעמים אנחנו נותנות לעצמנו להיות במרכז? זאת אחלה של הזדמנות (ואת תהני מבטיחה לך)
4- אוכל טעים או קינוחים מתוקים תמיד עושים שמח בלב וביום הולדת מותר ורצוי
5- מפעילה שווה יכולה להקפיץ את יום ההולדת פלאים ולעשותו הרבה יותר איכותי ומיוחד מעוד מפגש חברות רגיל.
6- מה שתבחרי העיקר שיהיה במזל טוב:) לשמוח וליהנות באותו יום זו מצווה

סגור לתגובות.