איך לדעת לבחור נומרולוגית טובה?

התשובה לשאלה הזאת התגלתה לי לפני כמה ימים לפני סיום קורס נומרולוגיה .

החלטתי לעשות שיחות אישיות עם הבוגרות ושאלתי אותן מה הן לקחו מהשתתפותן בקורס לחייהן הפרטיים.
קיבלתי תשובות שונות וחשובות מאוד. אחת מתלמידותיי סיפרה על קשיים בזוגיות של 25 שנה בהם כמעט התייאשה מההתנהגות הבלתי מפרגנת של בעלה .מהבעיות כתוצאה מהסגירות הרגשית שלו (כך טענה). תוך כדי הקורס היא הבינה מי באמת בעלה, הכל מתוך המספרים שלו ,למדה מהן הדרכים הנכונות להגיע לליבו. ברגע שנפל לה האסימון היא עשתה טרנספורמציה ביחס שלה אליו. לאחר מספר שבועות בליווי ,תוך כדי קורס הנומרולוגיה ,היא עשתה שינוי ביחס שלה אליו. היא סיפרה שהיום הזוגיות שלהם עלתה על דרך המלך. יש שיחות בינהם, הוא עוזר לה, הצחוק והרומנטיקה חזרו לביתם. היא אמרה שהיא כבר כמעט ויתרה…והיום יש בזוגיות שלה אושר גדול .
תלמידה אחרת הפסיקה תוך כדי הקורס לצעוק על הילדים שלה כל פעם שהם לא עוזרים לה והיא למדה איך לתקשר איתם פחות ב"פקודות" ויותר במתן דוגמא אישית. היא ראתה את זה במהלך הקורס – עכשיו היא מרגישה הרבה יותר מאושרת ורגועה עם עצמה וזה מקרין החוצה.
שלישית תפסה אומץ ואחרי 8 שנים שהיא עובדת עם ילדים החליטה שהיא עוזבת ופותחת עסק עצמאי של סדנאות סריגה.
רביעית הגיעה בכלל כדי להעשיר את עצמה ולמלא את הזמן ומצאה עיסוק חדש כיועצת נומרולוגית והיא עוזרת לאנשים למצוא כיוון בחיים, עובדת ומתפרנסת מיעוצים.

ואז הבנתי !! מאוד חשוב לדעת לבחור לאיזה נומרולוגית את הולכת ואצל איזה נומרולוגית כדאי ללמוד נומרולוגיה כי לימודי נומרולוגיה זה קודם כל העשרה אישית ושיפור החיים של התלמידה.

הכנתי לכל מי שמעוניינת לבחור יועצת נומרולוגית טובה מדריך בעקבות הצפה של המון נומרולוגים ושפע של הצעות מפתות.

אז איך ניתן לדעת במי לבחור? על מי לסמוך?

יש המון יועצים שמבטיחים ללקוחה שהן יודעות מה יקרה בעתיד או האם הבעל בוגד או מה יהיה בעתיד? יש גם המון הצעות ש"ישנו את חייך", בהבטחות להכפיל את ההכנסות מהר,
וזה מאד מבלבל…

1.כנות: אחד הדברים הראשונים בבחירת יועצת טובה זה ללכת ליועצת שמסבירה לך שתוצאות משמעותיות ושינויים משמעותיים לא קורים בין לילה וזה תהליך של עומק. יש הרבה השפעות שהיועצת צריכה לעבוד איתך. היא צריכה להבין לעומק את הקשר שלך עם הוריך (רואים זאת במספרים שלך), לעזור לך למצא מה המתנה שלך לעולם.
להבהיר לך למה הגעת לאן שהגעת, מה החזקות שלך ומה ה"בורות" שאת נופלת בהם.
למשל האם את עובדת בעבודה רק כי את מתפרנסת ממנה ולהראות לך שאת יכולה לעבוד במשהו שאת נותנת ערך ללקוחות /לחברה בה את עובדת. יש לא מעט הבטחות שיווקיות "בומבסטיות" מסביבנו. מה שנובע מהמחשבה שככל שנבטיח יותר, וככל שזה יהיה "גדול" יותר, כך זה יהיה אטרקטיבי ומושך יותר ללקוחות והם ירצו לקנות מאיתנו.
אני מאמינה שיותר ויותר נשים מבינות שנומרולוגיה ,זה לא כלי להגדת עתידות , הן מבינות שאין באמת "פתרונות קסם". לאורך השנים ראיתי שדווקא במקומות שבהם "הנמכתי ציפיות" למקום הריאלי שבו הלקוחות יודעים בוודאות מה הם מקבלים, הם ידעו להעריך את זה יותר והתחברו יותר. שלא נדבר על כך שזה מצמצם ומעלים את בעיית הלקוחות הלא מרוצים שמגיעים עם ציפיות למשהו אחד ומקבלים משהו אחר לגמרי.

2. שינוי לוקח זמן: מסר חשוב נוסף הוא להראות לך שזה בסדר להשתנות. כולנו משתנים כבני אדם וברגע שאת יודעת מה השינוי ומה נדרש ממך לעשות יותר קל לעשות. תפקיד היועצת נומרולוגית ,בשיטת נומרולוגיה עץ החיים ,הוא להעביר אותך תהליך ולהראות לך את העומק של ההבנה והעשייה בחייך שאת צריכה לפעול ממנו.
תפקיד היועצת להקל עליך לפעול ולהראות לך איך את פותרת את הבעיה שלשמה הגעת.
היועצות במרכז שלי שעברו את ההכשרה בשיטת נומרולוגיה עץ החיים (יעוץ ב4 מפגשים) מבינות שיש תהליכים שצריך לעבור ויש עומק של הבנה ושל עשייה שצריך לפעול מתוכו. את כלקוחה אמורה לחפש יועצת עם עומק כזה שתעזור לך להקל ולפתור לך את הבעיות.

3. אותנטיות: שימי לב שהיועצת אותנטית, מה זה אומר? האם היא באמת מאמינה במה שהיא מוכרת? האם היא מאמינה שהיא יכולה לשפר ולעזור לך? האם השיווק שלה מדבר עליה או על הלקוחות שלה ועל סיפורי ההצלחה של הלקוחות שלה!
האם הנומרולוגית שואלת בשיחה מקדימה "איך אפשר לעזור"? האם היא מוכרת לך רק כי את משלמת או האם היא באמת מאמינה שמה שיש לה נכון ומתאים לך ויכול לשפר את חייך? האם היועצת חיה לפי העצות שלה? האם היא יועצת לזוגיות והיא בזוגיות? האם היא יועצת לקריירה ולה יש קריירה שמספקת אותה? אחד הדברים שאת רוצה לדעת זה תמיד ללכת למאסטרית. תשקיעי בנומרולוגית שזה המקצוע שלה. שזה מה שהיא עושה מרבית היום. מישהי שמשקיעה בידע שלה הרבה כסף והיא לא מתביישת לגבות הרבה כסף כי היא יודעת מה היא שווה. את רוצה לבחור נומרולוגית שמעריכה את עצמה כי זה אומר שיש לה קבלות. אם החיים שלך יקרים לך תשקיעי במישהי יקרה. אם הזמן שלך יקר לך תשקיעי במישהי שהזמן שלה גם יקר לעצמה.

4. אנרגיה: איך היא נשמעת בטלפון? אנרגיה זה משהו שמרגישים בלי הסבר כמעט. האם היא מרגישה לכם מקצועית, אנושית או מבטיחה לכן הרים וגבעות. אף אחת לא יודעת מה יהיה בעתיד שלכן. אפילו לא את. יועצת נומרולוגית מוסמכת תדע להגיד לך באותנטיות שייעוץ טוב יעזור לך לקבל הכוונה עמוקה והיא גם תעזור לך להתחיל לצעוד לעבר אותן מטרות בליווי מתמשך, אני מקפידה תמיד להציע ללקוחות שלי יעוץ וליווי מתמשך כי אני יודעת שזה עובד! המטרה שלי לעזור לאנשים להגיע מנקודה איי לנקודה בי ואני יודעת שזה לוקח זמן. זה לא צ'יק צק פעם אחת וזהו כל בעיותיך יפתרו.

5 מקצועיות: תבחרי נומרולוגית שיש לה ארגז כלים נרחב. בעולם של היום שיש שפע של ידע והידע זמין ככל שהיועצת למדה יותר כלים ככה הסיכוי שתוכל לעזור לך גבוה יותר. הנומרולוגיות שעברו אצלי הכשרה בשיטת נומרולוגיה עץ החיים מוסמכות לא רק במספרים. הדבר האחרון שהן יעשו איתך זה לדקלם לך מה כל מספר אצלך אומר. זה לא מעניין. הן יודעות שכדי לפתור תחום שחשוב לך הן צריכות להגיע כמה שיותר לשורש העניין. הן יודעות לעבוד עם דמיון מודרך, השפעה של הסביבה עליך, התייחסות למחשבות הפנימיות שמנהלות אותך ואת כל זה הן מכניסות לתוך ה dna- שלך שזה תאריך הלידה שלך. רק שעובדים עם כל הדברים הללו ביחד ניתן למצוא עבודה חדשה, זוגיות טובה, מימוש עצמי , רוגע ושלווה. תשקיעי במישהי לא לפי המחיר שהיא גובה אלא לפי המקצועיות שלה. יש משפט ידוע שאומר "טעמו המתוק של המחיר הזול נמוג הרבה לפני טעמה המר של האיכות הירודה" תשקיעי בעצמך עד שאחרים ירצו להשקיע בך!

6 אינטגריטי: האם היועצת חיה לפי העצות שלה
יש מן הסתם עוד גורמים נוספים שמשפיעים, המשותף לכל אלו שציינתי כאן שהם כולם נובעים מאיתנו. מהמקום שבו אנו נמצאים בו. אם אנו נמצאים בלחץ, זה משדר החוצה ללקוחות, אם אנו נמצאים במקום שלם, עם עצמנו, שיודע ומכיר בערך שלי ושל המוצרים/שירותים שלי, זה מה שיהדהד ללקוחות ויותר מכל הבטחה שיווקית בומבסטית כזו או אחרת, הוא גם זה שימשוך אלינו את הלקוחות הנכונים והמתאימים לנו.
מאחלת לך להשקיע בעצמך ולבחור יועצת נומרולוגית מעולה ולהשקיע בך כי את הנכס הכי חשוב שלך!

מאחלת לי ולבוגרות שלי לקוחות שיראו בנו מודל והשראה לנשים חזקות, מנהיגות ומשפיעות ולא רק ספקיות שנותנות להן מוצר/שירות סטנדרטי.

מעוניינת בליווי אישי איתי? מתחילים כאן 

מעוניינת בליווי אישי של צוות הנומרולוגיות של המרכז השאירי לנו פרטים במייל חוזר כאן 

מעוניינת לרכוש מקצוע עם שליחות ומימוש עצמי לחצי כאן 

סגור לתגובות.