איך בוחרים כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה

מהו מספר הגורל לפי תורת הנומרולוגיה?
מס' גורל לפי נומרולוגיה משפיע על האדם באופן דומיננטי והוא הדרך והמקום בו עלינו להימצא מבחינת ייעודנו בעולם, במאמר זה אתייחס בעיקר לעיסוק וקריירה לפי מספר הייעוד שלכם (חיבור סך כל תאריך הלידה)

חישוב מספר הייעוד מתבצע באופן הבא:
לדוגמא 20/6/1973=2+6+1+9+7+3=28=2+8=10=1+0=1

מכאן נסיק שמספר הגורל/יעוד של אדם זה יהיה 1.
כעת חשבו את המספר שיצא לכם וראו במה מתאים לכם לעבוד לפי מספר זה

הערב חשובה : יש לזכור כי יש כמה מקומות בהם רואים עיסוק והדרך המדוייקת ביותר היא לפתוח מפה נומרולוגית, במאמר זה אני מתיחסת לחלק מתוך המפה שלכם וזהו מידע חלקי ביותר.
בהצלחה ושנדע לממש עצמנו ולהנות מהדרך.

מס גורל 1 לפי נומרולוגיה:
לא אוהבים ביקורת משום סוג שהוא, חשוב לכם הכסף אבל לא ממקום של אהבה לכסף אלא ממקום של יציבות ובטחון. בתקופות הקיץ אתם בשיאכם לטובת יוזמות והתחלות חדשות, בריאות: לב, להימנע מעישון, ראש, כאבי ראש או בעיה בזכרון, לחץ דם או עיניים. נטייה להתחיל הרבה התחלות חדשות, חשיבה אנליטית. מיועד להיות מנהיג, עצמאי. מספר דומיננטי, בוגר ובודד. מסוגלים לסבול קשיים – לא מפונקים.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: מנהל, יזם, מקצועות של איסוף נתונים, יכולת אנליטית, פרילנסר.

מס גורל 2 לפי נומרולוגיה:
אוהבים ללמוד ויש אפשרות שתלמדו בשלב כלשהו בחייכם, משיכה לתורת הנסתר, פסיכולוגיה, פילוסופיה, יצירתיות, ההצלחה שלכם תגיע ממקום של נתינה לאחר. אפשרות להיות תלותיים בבני הזוג. עליו להשכין שלום בין אנשים, לגשר ולהביא את החמלה והרגישות שלו לעזור לאנשים ולעצמו. רצון לשיא השלמות גם בפיזיות וגם ברוחניות, פיצול כל הזמן…רגישות, זוגיות, נטייה לחוסר בטחון עצמי ופאסיביות מעשית, דיפלומטיות, רגישות גבוהה. אוהבי יופי, אינטואיציות חזקות וראיית הנסתר. קושי בלהתמודד עם קשיים ונטייה למחלות עקב עומס רגשי. נשים נשיות מאד. בריאות: נטייה להתקרר, שיעול, בעיות רחם, חזה, בטן-קיבה, לב. נטייה לאהוב מאד מתוק וסוכרים ולא מומלץ בכלל משפיע לרעה עליכם מבחינת בטן וכבד. נטייה למערכת חיסונית רגישה, זרע, גניקולוגיה.

כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: יועצים, פסיכולוגים, מגשרים, מייעצים לאנשים בהתלבטויות ומצבים קשים בחיים, מטפלים, עובדי סוציאליים, רופאים, מקצועות עם אוריינטציה נשית.

מס גורל 3: 
יכולת יצירתית טובה מאד ויש לכוון אדם לממש יצירתיות. מספר נומרולוגי בייעודו של האדם נותן הצלה והגנה מפני מצבים קשים ונחשב למספר מזלי המשתלב בהרמוניה עם כל יתר המספרים. נטייה לחיות את ה"כאן ועכשיו" אהבה גדולה לילדים, רוחניות גבוהה. צדק חשוב לכם מאד ואתם מסוגלים להלחם עליו עד חורמה, יכולת נבואית ומומלץ לכם לבטא את היצירתיות שלכם, אם לא תעשו משהו שעושה לכם טוב תהיו אומללים ממש, קושי כלכלי או החמצה, חייבים תמיד להיות אופטימיים, אנוכיות תכשיל אתכם. אוהבים הרפתקאות, טבע, נטייה להתפזר ולא להיות מעשיים, בגיל צעיר אפשר לחיות לפי רצון הסביבה ואז כדאי שתעשו שינוי קיצוני ותפנו למה שאתם אוהבים. פיתוח מודעות תעזור מאד.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: אומנים, אדריכלים, טיפול בילדים, שחקנים,זמרים, רקדנים, מקצועות הבמה ולהצחיק אנשים.

מס גורל 4:
משמעת עצמית גבוהה, עצמאיים בעיסוק אולם כדאי לעבוד עם שותפים, מקורות הכנסה רבים אבל תמיד חוששים להיכשל, אמיתיים ותאמרו את אשר על ליבכם, יש ללמוד לוותר על מצבי שליטה ולהביא קלילות יותר. נטייה למדיום (יודע דברים מגלגולים קודמים ללא יכולת הסבר). סדר וארגון גם בראש וגם פיזי. גם הרוחניות תתבטא באופן מעשי כעזרה לאנשים, הומאניים. ימים טובים: שבת, ראשון ושני. בריאות: התקררויות ושיעול, זיהום, דם, לחץ דם, לב, עמוד שדרה ורגליים. צבעים: כחול, אפור, ירוק.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: מהנדס, עו"ד, בקרת איכות, כספים וחוקים, נדל"ן ובנייה, פוליטיקה.

מס גורל 5:
נסיעות, ספורט ותנועה מומלצים. נטייה להתחיל דברים בהתלהבות עם קושי לסיים אותם. מספר שכסף נמצא בסביבתו, כל מה שלא בשגרה אתם אוהבים, הומור, צחוק, חומרניים באופי שלכם, ביקורתיים ויחד עם זאת נטייה חזקה לרוחניות אבל לא רוחניות קונבציונאלית, כושר אלתור, חוכמת חיים, קושי בליזום אבל ברגע שהחלטתם משהו אתם זורמים אתו, חוסר טאקט מאפיין אתכם, אנוכיות, ציניות, חוסר שביעות מהחיים שלכם תוביל אתכם לחוסר מנוחה פנימי ורצון להרס עצמי, דומה למספר 3: יש למצוא מה מלהיב אותך לעשות ולא תחוש את השטחיות בחיים. 5 החושים חדים אצלכם, סקרנים, חווים הכול על עצמכם ורוצים לשנות ולהתקדם קדימה. האתגר של 5 להיות רגוע נפשית ולחיות בשגרה.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: שיווק, מכירה, פרסום, עיתונות, מדיה, ספורט/תנועה, מחשבים.

מס גורל 6:
נטייה לפתור בעיות לכולם וחייב לממש הקמת בית ומסגרת משפחתית. אפשרות לעבוד טוב בצוות, יצירתיות, מיסטיקה ורוחניות, חוק, חוש צדק מפותח, עליכם תמיד למצוא את האיזון בדומה ל2 של המשפחה שלכם מול צדק חברתי או פעילות למען הסובל, לא כדאי לכם להקריב מעצמכם עבור המשפחה, יודעים לתת עצות טובות ואוהבים לקבל גם חזרה, צריכים מושלמות בזוגיות, שונאים ריב וחיכוך, רגשנים מאד, נוסטלגיה, התרפקות על העבר, מומלץ להתחתן בגיל צעיר אחרת יהיה לכם קשה יותר, פוחדים להיות לבד, מוזיקה, חיות, לומדים להיות עצמאיים בעיסוק, אחראיים ודיפלומטיים. במתמטיקה 6 הוא מס מושלם (חיבור המחלקים שלו מסתכם במספר עצמו 6 מתחלק ב1/2/3 וחיבורם יחד נותן 6) ה6 מכיל בתוכו את ששת ימי הבריאה. 6 מספר של נטייה רוחנית חזקה, 6 מסמל מגן דוד.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: צבעים, יופי, אסתטיקה-קוסמטיקה, עבודה מהבית, עבודה בעסק משפחתי, שירות לציבור באופן רגשי (רפואה, סוציאלי, אחיות)

מס גורל 7:
רוחניות, חולשה, תלות, חוכמה, בדידות וקסם אישי. אינטואיציה גבוהה, יצירתיות טובה. פחות מעשיות (תלוי איזה מספרים נוספים יש לו במפה) ויותר רחפנית. קיימת נטייה לטפל ולעזור. רצוי להשתייך למסגרת שתעודד אצלו פיתוח חשיבה עצמאית וייחודית ולא לנסות לרצות את סביבתו. עליו לא לפחד מכישלון לפני שניסה קודם.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: רוחניות, טיפול, פסיכולוגיה, מיסטיקה, בילוש וחקירות, מוזיקה, אומנות, לימודים גבוהים, מדעים.

מס גורל 8:
אינטליגנציה גבוהה וחשיבה בוגרת של החיים כבר מגיל צעיר. היפה הוא שככול שמתבגר נראה צעיר יותר חזותית. מנהיג באפיו, קושי בלהתפשר לוקח כל דבר ללב. משפחתי ושמרן לתא המשפחתי. מנהיג חברתי, אינטליגנטי ועצמאי, לומד מניסיון חייו, זקוק לחופש פעולה, עליות וירידות חדות בחייו, שאפתן, רכושני ואוהב לשתף את אהוביו בהישגיו הכלכליים בגלל הצורך שלו להעניק, לפנק ולהרשים אחרים, יכול לעסוק בכול והדילמה שלו במה לבחור…מכאן שיכול להתפזר… אנשי עסקים טובים.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: ניהול, פיקוד, עו"ד, כספים, שירות צבאי/ציבורי,קבע, ממשלה.

מס גורל 9:
יכולת מילולית טובה, רוצה לעזור לאחרים, ללמד, להדריך להשפיע על הזולת. יכולת אינטואיטיבית גבוהה מאד, ניחן באישיות כריזמטית, גורלו קשור לטיפול באנשים או שימוש בפה כעיסוק ודרך חיים. עצמאי בפעולה ומחשבה אולם מבחינה רגשית יוצר תלות באחרים. טיפוס חברתי יותר ממשפחתי, שואף לחופש, חו"ל, ניתוקים. האתגר שלו – לפתוח את הפה ולדבר! עליו להיות למען אנשים ולא רק לעצמו! אפשרות להיות מנהל, בעל השפעה וסמכויות.
כיוון מקצועי לפי נומרולוגיה: פוליטיקה, מרצה, מורה, מנחה, שיווק ומכירה, חו"ל, ריקוד.

סקרנים להבין את חייכם בצורה עמוקה?

 

סגור לתגובות.